Hizmetlerimiz

Kaset ve CD Deşifresi, Express Tercüme, Fuar ve Organizasyon Kaset ve CD Deşifresi Her türlü kaset, CD, DVD ve ses kayıtlarının yazılı ve sözlü deşifresi konunun uzmanu tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Fiyat ve ayrıntılar için firmamızla temas kurabilirsiniz. Fuar ve Organizasyon Ekibi Yabancı ve Türk kuruluşların Türkiye’de veya yurtdışında katıldıkları fuar v.b. organizasyonlarında fuar ekibi, hizmeti verilir. Bu hizmet Türk kuruluşların yabancı konuklara hizmetlerini ve tanıtımını yapmak için son derece avantajlı olup, genellikle yabancı dille eğitim yapan üniversitelerden 1 veya çoğunlukla 2 dil bilen part time kadrolu ekibimizle verilir.

Kuruluşların ürün ve hizmetlerine göre seçim yapma şansları da bulunan bu hizmetimizde örneğin makine fuarında ürünlerini tanıtacak firmalara yabancı dille eğitim yapan üniversitelerin makine mühendisliği dalından mezun veya öğrencisi, fuarcılık, sunum ve halkla ilişkiler konusunda bilgili bir ekip sağlanır.

Branşlarına göre bay, bayan ekibimiz, bilinen fuar hostesi standartlarının çok üstünde bir performans sağlayarak, yurt dışına açılmaya çalışan kurumların veya Türkiye piyasasında kendini tanıtmak isteyen yabancı şirketlerin hizmetindedir.

 

Express Tercüme

Hızlı, kaliteli, zamanında çeviri… Gerçek Hizmet Zamanın değerini bilenler; ticari yazışmalar, ticari anlaşmalar, teklifler, genel metinler için verdiğimiz bu hizmetle acil çevirilerinize profesyonel çözümler sunuyoruz…

 

EXPRESS ÇEVİRİ hizmeti

1. Süre taahhüdümüz çevirisi yapılacak metnin bize ulaştırılmasıyla başlar ve bu         çeviriler   sizlere Faks yada e-mail yoluyla ulaştırılır.

2. Noter tasdikli çevirileriniz için noter tasdik süresi zaman taahhüdümüze bağlı değildir.

3. Teknik konular içermeyen genel metinler için sadece İNGİLİZCE ve ALMANCA dillerinde verilir.

4. EXPRESS ÇEVİRİLER için ayrı fiyat tarifesi uygulanmaz.

5. EXPRESS ÇEViRi hizmeti mesai saatleri içinde (09:00 – 17:00) verilir.