Italyanca Tercüme

İtalyanca Tercüme konusunda müşteriye göre çeşitli çözümler sunmaktayız. Çeviri çözümlerimiz aşağıda ki gibidir:

 

Italyanca Genel Çeviri – Noter Tasdiki Gerektirmeyen Tercümeler

Italyanca <-> Türkçe belge ve  günlük yazılara; Noter tasdiki – onayı gerektirmeyen Tercüme; Resmi kurumlarla ilgisi olmayan, teknik uzmanlar, yemin gerektirmeyen çevirilere denilir. Bu tür çevirilerde en uygun fiyat kampanyalarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçin.


Italyanca Yeminli Tercüme – Noter Onaylı Çeviriler

Italyanca Yeminli Tercüme konusuna çok önem veriyoruz. Dil Tercüme olarak Italyanca yeminli Tercümanlarımız özel kriterlere göre seçilmiştir: En az beş yıl deneyim sahibi, ilgili üniversite bölümlerinden mezun ( genelde Mütercim Tercümanlık, Filoloji), gerekli niteliklere sahiplerdir. Resmi dairelerden istenilen her türlü evrakları, ihale sözleşmeleri, ihracat veya ithalat belgeleri, gümrük dokümanları, diploma tercümesi, karne ve kimlikler tarafımızdan itinayla ve Noter Tasdikli çevrilir.


Italyanca Uzman Tercümesi ( Ticari Tercüme, Hukuki, Tıbbi, Teknik Çeviriler)

Dil Tercüme olarak özel terimler içeren metinleri, konuya göre ilgili üniversite bölümünden mezun, deneyimli uzmanlar tarafından, Teknik Çevirileri mesela Mühendislere, Tıbbi konuları Doktorlara, Hukuki yazıları Avukatlara ve Ticari Tercümeleri ilgili branşlarda eğitim almış profesyonellere yaptırılır.


Italyanca Sözlü Tercüme – Simultane Tercüme (Konferans), (İs Görüsmeleri) Ardıl Tercüman

Dil Tercüme Türkçe <-> Italyanca ve/veya Italyanca ile çeşitli diller arasında sözlü Tercüme hizmeti sunmakta. Geniş kapsamlı, güncel ve kaliteli Italyanca Tercüman veri tabanımız sayesinde her türlü duruma göre bakımlı ve profesyonel çalışan çevirmenlerimiz aracılığı ile; konferans, iş görüşmeleri, toplantılar veya iş yemeklerinde hizmetlerimizi uyguluyoruz. Ayrıca iş gezileri, ticari amaçlı geziler için refakat gerekiyorsa hiç çekinmeden bizimle irtibata geçin.


DTP: Italyanca Masaüstü Yayıncılık

Photoshop .psd formatı, Quark Xpress, İnDesign, Autocad veya Acrobat .pdf formatı gibi grafiklerden başlayarak, tüm resim formatları olmak üzere; Reklam şirketlerine ve Italyanca Masaüstü Yayıncılık Tercümesi gereken tüm müşterilerimize dil uzmanı grafikerler sayesinde eksper konumunda hizmet vermekteyiz. Italyanca web sitesi çevirileri anlaşmalı Web Tasarımcı uzmanlar tarafından anadillerine tercüme edilir.